تیم اینترو وب

تیم اینترو وب در سال 1396 فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت ، سئو و امنیت وب سایت آغاز نموده است که تا به امروز با توجه به توانمندی تیم طراحی و برنامه نویسی اینترو وب در زمینه های طراحی و برنامه نویسی وب سایت ها ، ارائه راهکار های مختلف به سازمانها، شرکت های خصوصی و نیمه خصوصی جهت افزایش راهبردهای سازمانی و درون سازمانی گامی بلند برداشته است.

خدمات

طراحی سایت


تیم طراحی سایت اینترو وب شامل بهترین طراح های وب میباشد و از تکنولوژی های روز دنیا در زمینه طراحی و برنامه نویسی سایت استفاده میکند ، اگر به دنبال وب سایتی خاص با موفقیت 100% هستید تیم طراحی سایت اینترو وب در کنار شما خواهد بود .

بهینه سازی سایت


تمامی سایت ها در همان ابتدای برنامه نویسی برای موتورهای جستجوی گوگل و بینگ بهینه سازی شده و پس از اتمام پروژه در گوگل ثبت می‌شوند ولی Google AdWords را فراموش نکنید ، ما به شما با کمترین هزینه قول لینک اول را میدهیم .

طراحی اپلیکیشن


امروزه تکنولوژی به سرعت به سمت تلفن همراه میرود و اگر کمی دقت کرده باشید همه چیز و همه کار با تلفن همراه ممکن شده است ، تیم طراحی اپلیکیشن اینترو وب شما را در این مسیر همراهی میکند که از رقبا بتوانید پیشی بگیرید و کسب و کار خود را بروز نگهدارید .

طراحی گرافیکی


تیم اینترو وب خدمات گرافیکی مانند انواع طراحی های 2بعدی و 3 بعدی، شامل طراحی گرافیک صنعتی، طراحی انواع کارت ویزیت و لوگو و هرگونه امور مربوط به گرافیک را ارائه میدهد.

فروش و خدمات ماشین اداری


فروش و خدمات چاپگر های لیزری (HP ، EPSON ، Canon ) فروش کارتریج های لیزری اورجینال 40% زیر قیمت بازار ، همراه با گارانی تعویض

نصب و نگهداری شبکه


مشاوره، طراحی، اجرا و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری با مهندسین کارآمد و با تجربه در امور ( Support and Maintenance) ESXi ، Virtualization ، Linux،Cisco ، Microsoft ، Voip , …

مدیریت محتوا سایت


امروزه دغدغه بسیاری از مدیران به روز نگاه داشتن سایت آنهاست ، تیم مدیریت محتوا اینترو وب با پشتکار و تجربه فروان در این زمینه شما را همراهی میکند .

مدیریت شبکه های اجتماعی


امروزه بیشتر کسب و کارها برای رونق گرفتن از شبکه های اجتماعی استفاده میکنند ، شما میتوانید این کار را به تیم مدیریت شبکه های اجتماعی اینترو وب بسپارید و هم از هزینه های خود کاهش دهید و هم به نتیجه مطلوبی برسید.

آموزش


تیم اینترو وب کلاس هایی رو برای آموزش برنامه نویسی و طراحی سایت ، سئو ، طراحی گرافیکی ، نصب و نگهداری شبکه ، تعمیر انواع برد و ... برگزار میکند .

تیم اینترو وب

محمدرضا هدایتی

مدیریت تیم اینترو وب

محمد اسدی

برنامه نویس ارشد

حسین علمدار

طراح سایت ارشد

مهدی واحدیان

کارشناس گرافیک و طراح سایت

امیر علی آراد

طراح سایت

مهدی خدامی

کارشناس شبکه

آرش رضوانی

کارشناس شبکه و امنیت

کیان ناظم زاده

مدیریت محتوا

کیان ناظم زاده

مدیریت محتوا

سعید شکوری

مدیریت فروش و بازاریابی

محسن جوانمرد

مدیریت فروش و بازاریابی